APIE UAB DŪMTRAUKIS

UAB „DŪMTRAUKIS“ – tai specializuota įmonė, atliekanti energetinių statinių, įrenginių bei kitų pramonės objektų apžiūrų, remonto ir aptarnavimo paslaugas.

UAB „DŪMTRAUKIS“ – tai patikima partnerė, turinti ilgametę patirtį, nebijanti rimtų iššūkių, subūrusi patyrusių ir veržlių savo srities specialistų komandą.

Patenkinti klientai, laiku atlikti darbai bei konkurencija – tai UAB „DŪMTRAUKIS“ įmonės strategija.

UAB “DŪMTRAUKIS” buvo įkurta 1995 metais. Iki 1995 metų buvo Minsko kompanijos “BELSPECENERGO” dukterinė įmonė. Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos atestuoti specialistai turintys 10 – 30m darbo patirtį.

Įmonė dažniausiai atlieka statybos ir remonto darbus tokiose įmonėse kaip AB “ORLEN Lietuva”, AB ”Klaipėdos energija”, AB ”Klaipėdos jūrų krovinių kompanija” KLASCO, VĮ „Ignalinos AE“, AB “Panevėžio energija”, AB “Achema”, UAB “Mažeikių šilumos tinklai”, UAB “Litesko”, UAB „Neogroup“ ir daugelyje kitų energetikos bei pramonės įmonių.

Įmonė statybos ir remonto darbus atlieka pagal naujausias technologijas su patikrintų firmų sertifikuotomis medžiagomis, kurioms suteikiama garantija penkiems ir daugiau metų.

Įmonėje yra įdiegta integruotos vadybos sistema ir atitinka standartus ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir OHSAS 18001:2007.

Įmonė nuolatos siekia tobulėti, todėl plečia savo veiklos sritis. Turimi atestatai:

  • VĮ Statybų produkcijos sertifikavimo centro atestatas, suteikiantis teise būti ypatingo statinio statybos rangovu.
  • LR Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos atestatas, suteikiantis teise eksploatuoti šilumos įrenginius ir turbinas.
  • LR Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos atestatas, suteikiantis teise eksploatuoti elektros įrenginius.
  • LR Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos atestatas, suteikiantis teise eksploatuoti naftos ir naftos produktų įrenginius.